Kırmızı-Siyahlılar da Tek Hedef Galibiyet

Çorum Futbol Kulübü, yarın sahasında karşılaşacağı Ergene Velimeşespor maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik patron İsmet Taşdemir yönetiminde tesislerde saat 12.30’da başlayan antrenmana tüm futbolcular katılırken, sakatlıktan çıkan ve yaklaşık 4 ay sonra antrenmanlara başlayan genç golcü Kıvanç Kaya, fizyoterapist Alparslan Başkaya nezaretinde bireysel olarak çalıştı.

Moral artırmaya yönelik topsuz oyunla başlayan antrenman, teknik direktör İsmet Taşdemir’in de katıldığı 5’e 2 top kapma ile devam etti. Daha sonra yarı sahada pasa dayalı taktik bir çalışma gerçekleştiren Kırmızı-Siyahlılar da Abdulhamit Yıldız ile girdiği mücadele sonunda sakatlık geçiren ve daha sonra omzunda kırık oluştuğu tespit edilen genç sol bek Nafican Yardımcı antrenmanı yarıda bıraktı. Futbolcuların hırslı ve istekli gözüktüğü antrenman yan top çalışması ile sona erdi.

Çorum FK bugün yapacağı ter idmanıyla Ergene Velimeşespor maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve tesislerde kampa girerek maç saatini beklemeye başlayacak.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*