Kırmızı Şimşekler’den Tüm Taraftara Çağrı

Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubu tribün lideri Şevket Reis yarın oynanacak Van Büyükşehir Belediyespor maçına tüm Çorum halkını davet etti. 

Şevket Reis yazısında şu satırlara yer verdi: ”Hayallerimizle Değil YÜREĞİNİZLE OYNAYIN” Yarın oynanacak olan ÇORUMSPOR / Vanspor maçı Şehrimiz için çok büyük önem taşımaktadır. Belkide ya devam yada tamam maçı olacaktır. Şu gerçeği de unutmamak lazım CEFAKAR TARAFTARIMIZ hiç bir zaman İYİ GÜN taraftarı olmamıştır. Ne zaman takımımız kötü ve zor günler geçirdiyse o vakit taraftarımız takımımızın her zaman yanında olmuştur. Ligin başında şampiyonluk parolasıyla başladığımız sezona hiç beklemediğimiz kendi hatalarımız sonucu hiç akla gelmeyecek puan yada puanlar kaybettik. Yeri geldi ağladık, yeri geldi size çok öfkelendik, yeri geldi size çok kızdık, yeri geldi size küstük AMA HİÇ BİR ZAMAN KÖTÜ GÜNLERİNİZDE SIRTIMIZI DÖNMEDİK SİZE İNANMAKTAN VAZGEÇMEDİK. Futbolda dün yoktur. Bu cefakar taraftara bu üzücü tabloyu sizler yaşattınız Şimdi BU KÖTÜ TABLODAN’da yine siz futbolcu kardeşlerimiz kurtaracaktır. Daha çok çalışarak daha çok mücadele ederek daha çok kenetlenerek hep birlikte başarıp mutlu sona ulaşarak hepimizin hayallerini süsleyen o 2. lige çıkarak Çorum halkına bayram yaşatın.. (Hayallerimizle Değil Yüreğinizle Oynayın)

Ve ÇORUM’un cefakar taraftarı bulunduğumuz puan tablosu herkesten çok bu takıma EMEK verenleri CEFA çekenleri yaz kış demeden destekleyip peşinden gidenler kadar üzülmemiştir. Sizlerde takdir edersiniz ki bu takımın gerçek sahibi taraftarıdır. Bir sezon daha emeklerimizin boşa gitmemesi için yarınki hayati önem taşıyan maça taraftarımızın desteğiyle ALLAH’ın izni ile maçı alarak yeni seri yakalamamızdır. Futbolculara kızabilirsiniz, yönetime kızabilirsiniz, hocaya kızabilirsiniz ama hiç bir taraftarımızın ÇORUM şehrine ve ÇORUM ismine kızmaya HAKKI YOKTUR. Çünkü; bu şehir bizim bu arma bizim ”Şortlular Gider, Kravatlılar Gider ATKILILAR KALIR” her zaman..!!! Şehrimizin takımına gönül vermiş tüm cefakar taraftarımızı bu önemli maça bilet alarak takımımıza destek olmak için Dr. Turhan KILIÇCIOĞLU stadına davet ediyorum. #Al #BİLETİNİ #Gel #KAPALI #TRÜBÜNE ÇORUM’um Bak İşte ŞİMŞEĞİN HER ZAMANKİ YERİNDE..!

Ayrıca, sizlerden ricamız yarın ki maçımız gerçekten çok çok önemli her 2 takımda 3 puan için mücadele edeceklerdir. Tabi sabırlı olan mücadele eden takım kazanacaktır bizim en büyük avantajımız TARAFTAR DESTEĞİ olacaktır top rakipteyken tüm stad ıslıklarla uğultuyla rakibin direncini kırsın. Lütfen kesinlikle GOL gelmedi diye galeyana gelip de hakemi veya rakip futbolcuları tahrik etmeye çalışmayalım sadece takımımıza güvenip 90 dakika son düdük çalana kadar desteğe devam edelim inanın kazanan bizler olacağız. Çünkü oynanmamış daha 11 maç var gelebilecek CEZA bizleri zor durumda bırakabilir kritik haftalarda takımımızı bu ceza yüzünden yalnız bırakabiliriz. Tüm taraftarımızı sağ duyulu olmaya davet ediyorum.”

                                                         Kırmızı Şimşekler Tribün Lideri; ŞEVKET REİS

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*