Kırmızı Şimşekler’den Haklı Protesto

Dün oynanan Çorum Belediyespor-Altay maçında haklı bir protesto vardı. Kırmızı Şimşekler Grubu tarafından yapılan protesto deplasman taraftarı tarafından da alkış aldı.

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz hafta sonu takımımız Kartalspor ile karşılaşmıştı. Çorum Belediyespor taraftarı maça gitmek için yönetimden otobüs talebinden bulunmuştu. Bu talebe karşılık alamayan taraftarlar deplasmanda takımını yalnız bırakacağı için büyük üzüntü yaşamıştı.

Dün sahamızda oynanan Altay maçında Kırmızı Şimşekler Grubu’nun haklı protestosu vardı. Maçın ilk 10 dakikasını sessiz bir şekilde oturarak protesto eden grup daha sonra ”Deplasman hakkımız alınamaz” diye sloganlarda bulundu. Protestoya hafta içi olmasına rağmen deplasmandan gelen 20-25 kadar Altay taraftarı alkışlarla destek verdi.

Şu unutulmamalıdır ki bir takımın her şeyi taraftardır. Taraftarsız takım yarımdır. İstanbul gibi uzun sürecek meşakkatli bir deplasmana gitmek isteyen taraftarı siz reddedemezsiniz. Bunu yaptığınız zaman iç sahada ki maçlarınızı doldurmak için bilet fiyatını 1 TL’e indirseniz bile seyirci bulamazsınız.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*