Kırmızı Şimşekler’den Davet!

Takımımızın, taraftar grubu Kırmızı Şimşekler Adliyespor maçı öncesi aracı olanları saat 14’de tesislere, olmayanları ise Pir Baba önüne davet etti. Takımımız sahasındaki ilk maça konvoyla götürüleceği açıklandı.

Kırmızı Şimşekler taraftar grubu, Adliyespor maçı öncesinde takımı karşılama konvoyu yapacak. Taraftar grubunun tribün liderleri Hüseyin Nalcı ve Şevket Yumutkan pazar günü sezonun ilk maçı öncesinde takımı lojmandan alarak stada konvoyla getireceklerini belirttiler.

Gerek takımın gerekse şehrin havaya girmesi için yeni sezonda evlerinde oynayacakları ilk maçın büyük önemi olduğunu belirten Nalcı ve Yumutkan, “Pazar günü Kırmızı Şimşekler taraftar grubu olarak saat 14’de araçlarla tesislere giderek buradan takımı konvoy eşliğinde stada getireceğiz. Aracı olan taraftarlarımızı tesise bekliyoruz.

Aracı olmayan taraftarlarımızı da saat 14’de Pir Baba Çamlığı önünde toplanarak buradan konvoyun önünde meşaleler yakarak stada kadar takımı götürmelerini bekliyoruz. Bütün taraftarlarımızı bu organizeye bekliyor ve Kırmızı Şimşekler taraftar grubu olarak bugüne kadar olduğu gibi yine iyi ve kötü günde takımımıza destek vereceğiz” dediler.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*