Kırmızı Şimşekler Grubundan Taraftara Çağrı

Çorum Belediyespor’un Kırmızı Şimşekler grubu tribün liderlerinden Hüseyin Nalcı ve Şevket Yumutkan tüm taraftarı Kocaelispor maçına davet etti.

Pazar günü oynanacak olan Kocaelispor maçının çok önemli olduğunu belirten Hüseyin Nalcı ve Şevket Yumutkan Çorum Belediyespor taraftarlarının tribünleri doldurması gerektiğini söyledi. Hedefe ulaşmak için iç saha maçlarımızı kaybetmemiz gerektiğini belirten Nalcı ve Yumutkan: ”Kocaelispor Türk futbolunun köklü kulüplerinden ve taraftarı takımına sahip çıkıyor. Çorum’ada bin civarında taraftarın gelmesi bekleniyor.” şeklinde konuştu.

Kocaelispor taraftarını centilmen bir şekilde karşılayacaklarını söyleyen Nalcı ve Yumutkan: ”Tabiki sahada kazanmak için takımımıza doksan dakika boyunca destek vereceğiz. Kendi evimizde oynayacağımız maçta iç saha avantajını elde etmek için bu maçta taraftar desteğinin önemini tüm Çorumlu futbol severlerin unutmaması ve pazar günü stada gelmelerini istiyor ve bekliyoruz. Maç sonunda ise tüm taraftarlarımızla birlikte galibiyet sevincini yaşamak en büyük isteğimiz” dediler.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*