Kıran Kırana Çift Kale!

Çorum Belediyespor bugün yaptığı çift kale maçla çalışmalarını tamamladı.

Nazmi Avluca Sahası’nda saat 08.00’de başlayan çift kale maçta izinli olan Taner ve Salim yer almazken, diğer futbolcular hazır bulundu. Teknik Direktör Yusuf Tokuş nezaretinde yapılan çift kale maçta Yeşil takım; Onur (Sercan), Doğukan, Akın, İzzet, Muhammed Enes, Doğancan, Erhan, Mert, Mücahit Haktan, Adnan ve Emre tertibiyle mücadele ederken, Beyaz takım ise; Sercan (Onur), Yakup, Abdullah, Batuhan, Kıvanç, Yavuz, Semih, Mehmet Zahit, Yasin, Abuzer, Selim tertibiyle mücadele etti.

Futbolcuların hırslı ve istekli oldukları gözlenen çift kale maçta Beyaz takım Kıvanç (2) ve Yasin’in golleriyle 3-1 galip gelirken, Yeşil takımın tek golünü ise Muhammed Enes kaydetti. Bugün yaptığı çift kale maçla Çorum’daki hazırlıklarını tamamlayan takım, 1 Ağustos Salı günü Kızılcahamam’da toplanarak çalışmalarına burada devam edecek. Takım, 4,7 ,10 ve 12 Ağustos tarihlerinde belirlenecek olan takımlarla hazırlık maçları oynayacak.

KÜLCÜ ve GÜL BİRLİKTE İZLEDİLER
Takımımızın, bu sabah yaptığı çift kale maçı Kulübümüzün Onursal Başkanı Muzaffer Külcü de izledi. Külcü, çekişmeli geçen çift kale maçı Kulüp Başkanı Zeki Gül, yöneticiler Ömer Balaban, Mustafa Altunaya, Sinan Özdilli ve Genel Kaptan Kenan Aşkan ile birlikte izledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*