Kılıç ve Hüseyin’e Ceza

Altay ile oynanan rövanş maçında PFDK’a sevk edilen Teknik Direktör Gürses Kılıç ve Hüseyin Erol’un cezaları belli oldu.

Altay ile oynanan Play-Off rövanş maçında rakibine yaptığı sert müdahale sonucu kırmızı kart gören Hüseyin ve itirazdan dolayı tribüne gönderilen Teknik Direktör Gürses Kılıç’ın cezası belli oldu. İşte PFDK tarafından yapılan o açıklama:

Çorum Belediyespor Kulübü sporcusu Hüseyin Erol‘un, 08.05.2017 tarihinde oynanan Altay – Çorum Belediyespor Spor Toto 3. Lig Play Off müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle 2 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada Çorum Belediyespor Kulübü teknik sorumlusu Gürses Kılıç‘ın, rakip takım doktoruna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 1.500 TL para cezası ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

Ayrıca Altay Kulübüne, taraftarının bir sezon içinde beşinci kez çirkin ve kötü tezahüratı gerçekleştirmesi sebebiyle 1 resmi maçta kendi sahasında seyircisiz oynama ve 1.500 TL para cezası verildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*