Kılıç: “Tüm şehir bize destek olsun”

Teknik Direktör Gürses Kılıç, İzmir deplasmanında iyi bir futbol sergilemelerine rağmen puansız döndükleri için üzgün olduklarını belirtti.

Altay gibi grubun en güçlü takımına karşı 1-0 öne geçmelerine karşı skoru koruyamadıklarını ifade eden Kılıç, özellikle ikinci yarı girdikleri pozisyonları gole çevirmiş olabilselerdi maçın daha farklı biteceğini dile getirdi. Yakaladıkları gol pozisyonlarında bireysellikten uzak hareket edilmesi durumunda bugün galibiyetten bile söz edebileceklerine vurgu yapan Gürses Kılıç, “Hafta boyunca iyi hazırlandığımız Altay maçında öne geçen taraf olduk. Ancak soyunma odasına 1-1 berabere gittik. Buna karşılık ikinci yarı rakibimizden daha fazla net pozisyon ürettik. Yakaladığımız pozisyonlarda bireysellikten uzak olabilseydik maçın son durumu daha değişik olabilirdi.

Tüm stadın hatta rakip takım oyuncularının bile penaltı dediği pozisyonu maçın hakemi görmedi ve penaltımızı vermedi. Ancak ben yinede futbolcularımızın ortaya koyduğu mücadeleden çok memnunum. Şimdi önümüzde oynayacağımız 3 final maçımız var. Bu maçları kazanıp Play-off’a çıkmak istiyoruz. Ancak bazı şeyleri sadece bizim istememizle olmuyor. Artık tüm şehir bu takıma ve bizlere güvenerek kayıtsız ve şartsız destek olmalı. Play-off’a kaldıktan sonrasını ise bize bıraksınlar. Bizim takım olarak tek isteğimiz tüm şehrin bizlere destek olmasıdır” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*