Kılıç: “Sorunları Elbirliği İle Çözelim”

Pazar günü deplasmanda Gölcükspor’a karşı hak etmedikleri bir yenilgi aldıklarını belirten Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, “Zirveden uzaklaştık ama hedeften kopmadık. Elbirliği ile sorunlarımızı birlikte çözüp hedefe ulaşalım” dedi.

Gölcükspor maçı için üzgün olduklarını ifade eden Gürses Kılıç, hedefe ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi. Gölcük maçına 3 puan için gittiklerini bir anlık dalgınlıkla hatalı bir gol yediklerini belirten Kılıç, takım olarak rakibi oynatmama konusunda eksikliklerinin olduğunu ifade etti.

İlk yarıda daha üstün bir futbol sergilediklerini ve Gölcükspor’a pozisyon bile vermediklerini söyleyen Kılıç: “İlk yarıda çok önemli 2 fırsatı değerlendiremedik. Buna karşılık rakibimize de pozisyon vermedik. İkinci yarıda yan toplarda ki zaafımızı giderdik ancak savunmamızın bir anlık hatası ile golü kalemizde gördük. Sonra ki bölümde golü arayan taraf biz olduk. Bu süreçte de net en az 2-3 pozisyon bulduk ama gole çeviremedik.

Sonuç olarak hiç hak etmediğimiz bir yenilgi aldığımızı düşünüyorum. Futbolcularım sahada ellerinden gelen en üst düzey mücadeleyi verdiler bundan zerre şüphem yok. Takım olarak mücadele ederken oynama konusunda bir sıkıntımız yok fakat oynatmama konusunda hala eksiklerimiz var. Bunları biran önce çözmemiz gerekiyor. Yenilgiden sonra hedeften uzaklaştık ama kopmadık. Yapısal sorunlarımız var bunları çözmek için ne gerekiliyorsa yapılması lazım. Herkes üstüne düşen görevi yapması lazım bunu gerçekleştirirsek başarı gelecektir.

Eksiklerimiz yok mu? Var. Ancak bunları elbirliği ile hep birlikte çözebiliriz. Geçmişten gerekli dersleri çıkartıp artık önümüze bakmamız gerekiyor. Henüz kaybedilmiş bir şey yok, yeter ki buna gönülden inanalım ve sorunları elbirliği ile çözelim” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*