Kılıç: “Kimseyi Sokağa Atmadık!”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, dün akşam sosyal medya üzerinden yapılan haberlere açıklık getirdi. Kılıç ayrıca, kendisinin ve hiç bir futbolcunun kulübün üzerinde olmadığını söyledi.

Gürses Kılıç, 2011 yılında görev aldığı Çorum’a karşı sorumluluk duyduğu ve bu doğrultuda yapılan teklifi kabul edip göreve başladığını söyledi. Çorum Belediyespor‘un hedefine ulaşacağını belirten Kılıç, “Play-Off hedefine mutlaka ulaşılacaktır, bundan yana şüphemiz yoktur” dedi.

Dün takım hakkında yaşanan gelişmelere değinen Kılıç, “Son zamanlarda huzurlu günler geçirdiğimi söyleyemem. Güç geçmesin her gün yeni gelişmeler, bir takım olaylar çıkıyor. Maça hazırlığımız son safhada kalıyor. Bugün de oyuncuların sokağa atıldığına dair sosyal medyada bir takım haberler var.

Bu kulübe her türlü desteğini veren bir belediye başkanı var. Değerli bir kulüp başkanı, futbol şube sorumlusu ve genel kaptanı var. Bu insanlar maddi beklentisi olmadan ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Ben de bir takım profesyonel isteklerimi bir kenara bırakıp elimden geleni yapıyorum. Bizim burada yaptığımız bir davranış daha şehre inmeden maalesef olay oluyor. Bu kabullenecek bir durum değildir. Bizim an itibariyle Cizrespor maçını konuşuyor olmamız gerekirken, futbolcularımızı sokağa atmışız gibi bir durumu konuşuyoruz” dedi.

Dünyanın her yerinde maç kampına 18 veya 20 kişilik bir kadronun dahil edildiğini söyleyen Kılıç, “Çorum Belediyespor‘un tesisleri yatak odasıdır. İnsan yatak odasında yaşadıklarını dışarıda söylemez. Ama biz en ufacık bir şeyi sosyal medyada, hemde yalan yanlış bir şekilde duyuyoruz. Futbolcular sorumluluk alanını bilmelidirler. Onun dışına çıkmamalıdırlar. Ben, futbolcular veya hiç kimse bu kulübün üzerinde değildir” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*