Kılıç: “İnanılmaz derecede kötüydük”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, geçtiğimiz hafta Cuma günü oynanan Kızılcabölük maçını değerlendirdi.

Sahasında Kızılcabölük ile golsüz berabere kalan Şimşekler’de büyük bir şok yaşansa da umutlar hala devam ediyor. Teknik Direktör Gürses Kılıç, Play-Off’a yükseleceklerine inandıklarını söyledi.

Kızılcabölük maçında sezonun ikinci yarısından berri ilk defa bu kadar kötü oynadıklarını itiraf eden Kılıç, “İnanılmaz derecede kötüydük. Bu kötü oyunu kabullenmemiz mümkün değil. Herkes şapkasını önüne koyup düşünsün. Kızılcabölükspor maçını kaybetsek işler dahada kötü olabilirdi. Kalan 2 haftada bize dört puan yetse de biz iki maçımızıda kazanıp 6 puan alarak Play-Off’a yükselmek istiyoruz. Ben bu takıma güveniyor ve inanıyorum ki önce Play-Off’a oradan da 2. Lige yükseleceğiz. Yeter ki camia arkamızda dursun. Birlik ve beraberlik içinde olsun. diye konuştu.

Kısıtlı bir kadro ile yollarına devam ettiklerinin altını çizen Kılıç, “Elimizde aktif olarak oynatabileceğimiz 18-19 oyuncu var. Sakatlık ve cezalılar olunca büyük sıkıntı yaşıyoruz. Alternatif noktasında sıkıntılı durumdayız” dedi.

Cuma günkü maçta Yeldar ile taraftar arasında yaşanan sürtüşmeye de değinen Gürses Kılıç, “Yeldar’da her futbolcumuz gibi takımı içi elinden geleni yapıyor. O da takıma katkı sağlamaya çalışıyor. Kızılcabölükspor maçında takım olarak çok kötüydük. Neredeyse girdiğimiz tüm pozisyonların içinde Yeldar var. Bu futbolcuya bağırmak, küfür etmek ihanettir. Umarım bu tür olaylar bir daha yaşanmaz. Çünkü takıma zarar veriyor” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*