Kılıç: “İnandığımız yolda sabırla yürüyeceğiz”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Kocaeli gibi zorlu bir deplasmandan 3 puanla döndükleri için mutlu olduklarını söyledi.

Bir hafta önce sahalarında Bayburt’a kaybettikten sonra böylesi zor bir maça takımı hazırlamanın kolay olmadığını belirten Gürses Kılıç, tüm olumsuzluklara rağmen bu maça iyi hazırlandıklarını ve güzel bir oyunla sahadan galip ayrılan taraf olduklarını ifade etti. Futbolun her türlü sonuca gebe olduğunu bu maçta gördüklerini söyleyen Kılıç, “Bayburt yenilgisinden sonra takımı bu maça hazırlamak kolay olmadı. Futbolcularımızla hafta boyunca yaptığımız konuşmalarımızda onların moralini en üst seviyede tutmaya çalıştık. Hem fiziken hem de psikolojik olarak bu maça çok iyi hazırlandık.

Önemli eksiklerimiz olmasına rağmen maçta görev verdiğimiz futbolcularımız sahada ellerinden geleninin en iyisini yapmaya çalıştılar. Bunu da başardılar. Kocaeli gibi zor bir deplasmanda neredeyse pozisyon vermeden 2-0 gibi bir skorla galip gelen taraf olduk. Biz her zaman söylüyoruz ve söylemeye yine devam edeceğiz. İnandığımız yolda sabırla yürüyeceğiz. Biz kendi üzerimize düşenin en iyisi yapmakla mükellefiz. Sonrası artık kısmet meselesi. Biz tüm kalan maçlarımıza çok iyi çalışıp elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bu maçta diğer maçlar gibi bizim için geride kaldı. Şimdi sahamızda Kartalspor ile oynayacağımız önemli bir maç var. Kartal maçına konsantre olup ve bu maçı kazanarak yolumuza kayıpsız devam etmek için uğraşacağız” şeklinde konuştu.

Gürses Kılıç ayrıca, kendilerini Kocaeli gibi önemli bir deplasmanda yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*