Kılıç: “Bu 1 Puanın Önemi Anlaşılacak”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Ankara Demirspor karşısında alınan 1 puanın ne kadar önemli olduğunu ilerleyen haftalarda anlayacağız dedi. 

Karşılaşmanın zorluk derecesini bilerek maça çıktılarını söyleyen Kılıç, “Ankara Demirspor ile oynadığımız maçın çok zor geçeceğini biliyorduk. Zaten öyle de oldu, uzun süredir kaybetmeyen bir takıma karşı oynadık. Kazanmak için çıktığımız bu zorlu maçtan 1 puanla ayrıldık. Bizde kazanmayı çok istedik ama olmadı. Belki bu maçta 2 puan bırakmış olabiliriz. Ancak bu 1 puanın önemi ilerleyen haftalarda daha çok anlaşılacak. Önce sahamızda oynayacağımız Cizrespor maçı ardından deplasmanda oynayacağımız Erzin maçı galibiyeti bu 1 puanın ne kadar önemli olduğunu gösterecek” dedi.

Ayrıca Gürses Kılıç, bir futbol takımında teknik heyetinden futbolcusuna kadar herkesin üstüne düşen görevi yapması gerektiğine inandığını belirterek, “Başarıya giden yolda gerek teknik heyet, gerekse de oynayan yada oynamayan tüm futbolcular üstüne düşen görevi yapmak zorunda. Ligde henüz kaybedilmiş bir şey yok. Her takım süpriz sonuçlara imza atabiliyor. Bizim tek istediğimiz herkesin bu takıma güvenmesi ve inanması. Eleştiri dünyanın her yerinde olağan bir durumdur. Eleştiride önemli olan futbolcularımızın şevkini kırmadan yapıcı bir şekilde yapılmasıdır. Kimse şunu unutmasın ki, biz grupta en çok çekinilen takımız. Sezon sonuna kadarda öyle olmaya devam edeceğiz. Bundan kimse şüphe duymasın” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*