Kılıç: “Birlikte Başaracağız”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Turgut Özal İş Merkezi’nde yapılan imza töreninde konuşma yaptı. Kılıç, birlik, beraberlik içinde her kesimin desteğini alacaklarını ve başarının geleceğini söyledi.

Çorum Belediyespor yeni Teknik Direktörü Gürses Kılıç, yeniden Çorum’da olmaktan mutlu olduğunu daha önce bu şehirde çalışmaktan memnun kaldığını söyledi. Kendisini bu göreve layık gören Onursal Başkanımız Muzaffer Külcü olmak üzere Kulüp Başkanımız Zeki Gül ve Çorum Belediyespor Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

Başarıya tüm katmanlarla gidilmesi gerektiğini belirten Kılıç, başarının birlik ve beraberlikten geçtiğini ve şehrin tüm kesimlerinin destek olmalarını ifade etti.

Ligin ikinci yarısında amaçlarının hem ofansif hemde defansif bir takım oluşturmak olduğunu belirten Kılıç, kampta bu yönde çalışmalar yapacaklarını söyledi.

KAMP PROGRAMI DEĞİŞTİ

Yeni Teknik Direktörümüz Gürses Kılıç, daha önce belirlenen Antalya kampında bir takım değişiklikler yaptıklarını dile getirdi. Yarın toplanılacak olan kampta çalışmaya başlayacaklarını yılbaşında takıma 2 gün izin verip tekrar kampa devam edeceklerini söyledi. Ayrıca Gürses Kılıç, ligin ikinci yarısının ilk maçı olan Beylerbeyi deplasmanına Antalya’dan geçeceklerini ifade etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*