Kılıç Beylerbeyi Maçıyla İlgili Açıklamalarda Bulundu

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Beylerbeyi maçı sonrası bir takım açıklamalarda bulundu. Kılıç, final pası ve vuruşlarını yapamadıklarını dile getirdi.

Pazar günü oynanan maçta Beylerbeyi ile 1-1 beraber kalan Çorum Belediyespor haftayı 2 puan kayıpla kapattı. Teknik Direktör Gürses Kılıç, takımın final pası ve vuruşlarında sıkıntılar çektiğini söyledi.

Kılıç, Beylerbeyi maçının iki yönlü değerlendirmek gerektiğini ve gole kadar rakibin hiç pozisyonu olmadığını söyledi. Özellikle ilk yarıda 3-4 tane net pozisyondan yararlanamadıklarını belirten Kılıç: “Golle birlikte daha rahat oynamamız gerekirken, anlaşılmaz bir şekilde panikledik ve acemice yaptığımız hareketlerle inanılmaz bir şekilde gol yedik. Taç atışından böyle bir gol yiyeceğimiz aklımızın ucundan bile geçmiyordu. Golden sonra da pozisyonlar yakaladık” dedi.

Final pasları ve vuruşlarında büyük sıkıntılar çektiklerini hatırlatan Kılıç: “3 puan  için gittiğimiz bir maçtan maalesef ki istediğimiz sonucu alamadan döndük. Çok üzgünüz” şeklinde konuştu.

Bu hafta Cumartesi günü oynanacak olan Erzincanspor maçına da değinen Gürses Kılıç, Erzincanspor’un devre arasında takıma önemli takviyeler yaptığını ve ilk maçında Altay’a kaybettiğini söyledi. Rakibin maçı kaybetmemek adına her şeyi yapacağını, zor bir maç olacağını belirten Kılıç: “Beylerbeyi deplasmanında kaybedilen 2 puanı Erzincan maçında telafi edeceğiz. Maça buna göre hazırlanıp gereken sonuca ulaşacağız” şeklinde ifadelerde bulundu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*