Kılıç: “3 puanla döneceğiz”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, yarın oynanacak olan Karacabey Birlikspor maçını kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Cuma günü sahlarında hesapta olmayan iki puan kaybettiklerini ifade eden teknik patron Gürses Kılıç, “Evimizde kaybettiğimiz bu iki puanı Karacabey deplasmanında telafi etmek istiyoruz. Rakibimizin ligde bulunduğu konum itibariyle bizleri zor bir maç bekliyor. Hedefimizden sapmama adına bu maçı kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz. Rakibimizi iyi analiz ettik ve bu kısa süre içinde gerekli hazırlıkları yaparak maça hazırlandık. Sakatlıklardan dolayı eksikliklerimiz var ancak, onların yerine görev vereceğimiz arkadaşlarımızda sahada ellerinden gelenin en iyisi yapacağına şüphemiz yok.

Her zaman belirttiğim gibi ligde kolay maç yok yarın oynayacağımız Karacabey maçı da oldukça zor geçecek. Maçın seyircisiz oynanmasını bizim açımızdan avantaj olarak görüyoruz. Bunu iyi değerlendirerek deplasmandan 3 puanla dönüp, hedefe giden yolda tekrar ipleri elimize almak istiyoruz. Futbolcularımın bunu başaracağına inancım tam” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*