Kenan Aşkan Göreve Yakın

Dün Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün ve Genel Kaptan Yetkin Özbey’in istifalarının ardından Kenan Aşkan ismi gündeme geldi.

Çorum Belediyespor’da Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün ve Genel Kaptan Yetkin Özbey’in istifalarının ardından yeni göreve gelecek olan isimlerin başında “Komutan” lakaplı futbolcu Kenan Aşkan geliyor. Futbol Şube Sorumluluğu görevine kimin getirileceği merak konusu olan Çorum Belediyespor’da Genel Kaptanlık görevi için öne çıkan isim Kenan Aşkan oldu. Zonguldakspor’da  futbolculuk hayatına veda eden ancak Zonguldakspor’a futbolcu izlemeyi sürdüren Kenan Aşkan’ın gelecek sezon Çorum Belediyespor kadrosunda yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

YARDIMCI ANTRENÖR OLABİLİR

Çorum Belediyespor yönetimi Genel Kaptanlık görevi için Kenan Aşkan’a görev teklif etmeye hazırlanırken, Aşkan’ın yardımcı antrenörlük görevine sıcak baktığı genel kaptanlık görevini ise henüz düşünmediği öğrenildi. Öte yandan Kenan Aşkan’ın, takım içerisinde yardımcı antrenör olarak görev alması ve aynı zamanda genel kaptanın yaptığı işleri de yürütmesi gündemde. Çorum Belediyespor yönetiminin hafta içerisinde konuyu açıklığa kavuşturarak açıklama yapması bekleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*