Kaya Protokolden, Küçükoğlu Maratondan İzledi

Afjet Afyonspor maçının provası niteliğinde geçen çift kaleyi Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu maraton tribününden izlerken, şu anda futbolcu takip eden ve gelecek sezon takımın başında olacak olan tecrübeli teknik adam Bahri Kaya ise protokol’den izledi.

Çorum Futbol Kulübü’nde Afjet Afyonspor maçının hazırlıkları dün yapılan çift kale maç ile devam etti. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda gerçekleşen çift kale maç yardımcı antrenör Ogün Demir nezaretinde gerçekleşirken, Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu ise Genel Kaptan Orhan Top ile birlikte tribünden izledi. Oyuncularının çift kalede sergilediği performansı daha iyi görebilmek adına tribüne çıkan deneyimli teknik adam sık sık not alarak kritik Afyonspor maçının taktiğini belirlemeye çalıştı.

Öte yandan, gelecek sezondan itibaren takımın başında olacak olan tecrübeli teknik adam Bahri Kaya ise takımı yakın takibe aldı. Geçtiğimiz Perşembe günü Çorum’a gelen ve Hekimoğlu Trabzon maçını izledikten sonra da Çorum’da kalan Bahri Kaya, takımın tüm antrenmanlarını yakın takibe alırken, dünkü çift kaleyi de protokol tribününden takip etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*