Kaya: “Futbol şansı yanımızdaydı”

Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya, zorlu maç sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunurken, maçın ilk yarısında ezildiklerini ancak 3 oyuncu değişikliği sonrası maça ortak olduklarını belirtti.

Güzel bir geri dönüşe imza atıklarını belirten Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya, zorlu maç sonrası görüşlerini paylaştı. İlk yarı rakibin oyunu karşısında ezildiklerini dile getiren Kaya, “İlk yarı üç oyuncu değiştirmemize neden olacak şekilde iyi oynayan rakibimize maçı kazandıklarını düşündürdük. Ancak ikinci yarıda atak yaparak yanılgıya düşürdük” dedi.

Kazandıklarını hissettikleri an yanılgıya düştüler
Açıklamalarına şu şekilde devam eden Bahri Kaya, “İnegölspor’u tebrik ediyorum. Çok iyi bir oyun oynadılar. İlk yarıdan üç oyuncu değişikliği yaptıracak kadar iyi oynadılar. İkinci yarı da onların kazandığını hissettiği anda da ben atak yaptım. Yanılgıya düştüler. Çok kaliteli bir takımız. Mümkün olduğu kadar çabuk bir motivasyon ve adaptasyonla lige girmek istedik ama olmadı.

Bu geri dönüş başlangıç olacak
Bugünkü geri dönüş önümüzdeki günlerin başlangıcı olacak diye düşünüyorum. İnegöl gibi bir takıma sahasında skoru 2-0’dan 3-2’e getirmek çok kolay bir şey değil. Oyuncularımı tebrik ediyorum.

İlk yarıda ezildik!
İnegöl gerçekten ilk yarı ezdi bizi. Çok iyi bir takımları var. Onlara da önümüzdeki günler için başarılar diliyorum. Bugün futbol şansı bizden yana döndü ama ikinci yarıda biz daha çok istedik” dedi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*