Kaya: “Final biletiyle döneceğiz”

Yeni Çorumspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, bugün Kocaelispor ile oynayacakları Play-Off rövanş maçında gerekli skoru alacaklarına inandıklarını söyledi.

İlk maçta Çorum’da 1-0 yenildikleri Kocaelispor maçını skor dışında tamamen unuttuklarının altını çizen deneyimli teknik adam, “Bugün önceliğimiz ilk maçta kaybettiğimiz avantajı elimize geçirmek için 1-0 üstünlüğü yakalamak. Bunu başardığımız takdirde maç çok farklı bir noktaya gidecektir ve planlar değişecektir. Takım olarak inancımızdan hiç bir şey kaybetmedik. İlk maçtan sonra yaşananları unuttuk. Bugün maça çıkacak futbolcularımıza inancımız tam. Olmayan arkadaşların yerine forma giyecekler kesinlikle arkadaşlarını aratmayacaklardır. Kadromuzdaki her futbolcumuz forma giyebilecek durumda.

Evimizde üzdüğümüz taraftarlarımızı bugünkü maçta alacağımız skor ve final bileti ile sevindirmek için elimizden gelen mücadeleyi vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bizler takım olarak aldığımız sorumluluğun bilincindeyiz ve bugün sahada gereken mücadeleyi vereciğiz. İnanıyoruz ki, maçın sonunda istediğimiz alarak Çorum’a döneceğiz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*