Kaya: “Başarının mutluluğunu yaşıyorum”

Yeni Çorumspor’u 2.Lig’e taşıyan ve tarihi bir başarıya imza atan Teknik Direktör Bahri Kaya, görevini beklentiler doğrultusunda tamamlamış olmanın mutluluğu ve huzuru içerisinde olduğunu söyledi.

Zorlu bir süreç yaşadıklarını ve bu süreçte gecelerini gündüzlerine katarak çalıştıklarını ifade eden deneyimli teknik adam, 45 gün boyunca ailesinden uzak kaldığını belirtirken, Başkan Fatih Özcan’ın çabalarının kendilerini daha çok çalışmaya sevk ettiğini dile getirdi.

GÖREVİ BAŞARIYLA TAMAMLAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM
45 gün sonra ailesinin yanına gidebildiğini kaydeden deneyimli teknik adam, “Ligdeki berabere kaldığımız Serik maçı sonrası göreve başladığımız takımımızda 10 maç sonra bir başka Serik maçı ile 2018-2019 sezonunu tamamladık. Görevimizi beklentiler doğrultusunda tamamlamış olmanın verdiği mutluluk ve huzur doğrultusunda 45 gün sonra evime ayak bastım. İyi bir istirahati hak ettiğimi düşünüyorum” dedi.

YAŞANANLAR BİZDE KALACAK
Çok zorlu bir süreçten geçtiklerini belirterek açıklamasına devam eden deneyimli teknik adam Bahri Kaya, “Sonu mutlu biten ama hikayesi bizde saklı kalacak zor bir süreç yaşadık. Siz Sevgili Çorumspor taraftarının bilmesi gereken tarafı şöyle bu hikayenin: Birincisi; şayet bir üst lige çıkamazsak, başta Kulüp Başkanımız Sayın Fatih Özcan olmak üzere tüm yönetim kurulundaki dostlarımı ve muhteşem Çorumspor taraftarı ile beraber 62 yıldır biriktirdiğim yeryüzündeki tüm dostlarımı da kaybedecekmiş gibi bir hissiyatla çalıştım. İkincisi; Birde şunu gördüm. Bir kişi tek başına çoluğunun çocuğunun rızkını bu işe yatırmaktan geri kalmıyor. Sanki bu para benim cebimden çıkıyormuşçasına, bu harcanan para karşılıksız kalmasın diye gecemizi gündüzümüze kattık. Yani, dünyada 60 yıldır biriktirdiğim serveti şampiyon olamazsak kaybedecek gibi hissetmek.

Şimdi kısa bir tatil zamanı. Geçen seneden daha zor bir senenin bizi beklediğini herkesin bilmesini isterim. Çok yakın bir zamanda yine kolları sıvama vakti” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*