Karmil: “Dengeli ve güçlü bir gruptayız”

Takım Kaptanımız Abdullah Karmil, yeni sezona en iyi şekilde hazırlandıklarını ve başarının çok çalışmaktan geçtiğini söyledi.

Gerek Çorum’da yapılan gerekse de Kızılcahamam kampında yapılan çalışmaları en iyi şekilde değerlendirmek zorunda olduklarını ifade eden tecrübeli futbolcu, başarıya giden yolun çok çalışıp aynı hedefe kilitlenmekten geçtiğini dile getirdi. Kamuoyunda zayıf bir gruba düşüldüğü algısı olduğuna işaret eden kaptan Abdullah Karmil, “Yeni sezona yeni umutlarla başladık. 10 Temmuz’dan bu yana ekip halinde çok iyi çalışıyoruz. Bunu da yapmak zorundayız. Başarının yolu çalışmaktan geçiyor. Bizler de bunun bilincindeyiz ve bu yönde hareket ediyoruz. Bu sezon tecrübeli ve genç isimlerin yan yana olacağı bir takımla mücadele edeceğiz. İnşallah bu emeklerimizin karşılığını da alırız.

Kağıt üzerinde bakıldığı zaman zayıf bir grupta mücadele edeceğiz algısı var. Bu durum kimseyi yanıltmasın, futbolda garanti olan hiçbir şey yoktur. Tersine dengeli ve güçlü bir gruptayız. 2. Lig’den düşen ve BAL’dan yeni çıkan takımlar var. Tam bir kapalı kutu grup içerisindeyiz. Tüm bunlara rağmen biz hiçbir rakibimizi küçümsemeden her maçı kazanma arzusuyla oynayacağız. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz. Yönetimimiz, teknik heyetimiz ve bizler bu işi bu sezon bitirme arzusundayız. Bunun için de her zaman söylediğimiz gibi kayıtsız şartsız desteğe ihtiyacımız var. Çorum’u sevenlerin de bizlerden desteğini esirgemeyeceklerine de inanıyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*