Kaptan Emrullah Kokoç’tan Duygusal Veda

Yeni sezonda Darıca Gençlerbirliği ile anlaşan deneyimli orta saha oyuncusu Emrullah Kokoç, Çorum’a gelerek vedalaştı.

Geçen sezon takımımızın kaptanlığını yapan, karakterli duruşu ve sergilediği mücadeleci futbolla taraftarın gönlünde yer edinen Emrullah Kokoç, dün Çorum’a gelerek vedalaştı.  Kulüp Başkanımız Zeki Gül’ü ziyaret eden Kokoç, “Çorum Belediyespor’da oynamak bana çok güzel dostluklar kazandırdı. Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü ve Kulüp Başkanımız Zeki Gül bize her zaman destekçi oldu. Kendilerine teşekkür ediyor, yeni sezonda Çorum Belediyespor’a başarılar diyorum” dedi.

Kulüp Başkanımız Zeki Gül ise, “Emrullah insanlığı ile diğer futbolcularımıza örnek bir kişilikti. Kendisine takımımıza verdiği emekleri için teşekkür ediyor, yeni takımında başarılar diliyorum” dedi.

KAPTANDAN DUYGUSAL VEDA

Ayrıca, kaptan Emrullah sosyal paylaşım sayfasından bir veda mesajı yayınladı. “Sıra geldi vedaya” başlığı altında kaptan şunları paylaştı: “Kalan son eşyalarımı bavula, güzel dostluklarımı, unutulmayacaklarımı “keşke daha önce tanısaymışım” dediğim insanları kalbime doldurup ayrılıyorum Çorum’dan. Kaptanı olduğum gemiyi limana mutsuz ulaştırdık. Dilerim şampiyonluk hasretiyle tutuşan bu şehir yeni sezonda hedefine ulaşır. Bana kattığın dostluklar, tecrübeler ve güzel anılar için teşekkürler Çorum Belediyespor..”

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*