Kaptan Emrullah Destek İstedi

Kaptan Emrullah Kokoç Taraftara Çağrıda Bulundu

Çorum Belediyespor kaptanı Emrullah Kokoç, Van Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında her zamankinden daha çok desteğe ihtiyaçları olduğunu belirtti.

İyi bir kadroya sahip olmalarına rağmen son günlerde sıkıntı bir dönemden geçtiklerini söyleyen kaptan Emrullah Kokoç, “Belkide grubun en güçlü kadrosuna biz sahibiz. Ancak son zamanlarda alınan kötü sonuçlar herkesden çok bizi üzdü. Lakin unutulmasın ki, bu durumun içinden bu takımı yine çıkaracak olan bizleriz. Şuan hedeften uzaklaşmış gibi gözüksek de daha oynanacak 11 tane maçımız var. Bu maçlardan alınacak neticeler bizi hedefe ulaştıracaktır. Belki de zirveden uzaklaşmış olabiliriz. Ancak play-off şansımız halen sürüyor. Hem zirve hemde play-off şansımızı sezon sona kadar götüreceğiz. Biz bunları yapabilecek güçteki takımlardan biriyiz. Şahsımın yaşadığı şampiyonluklar hiç kolay olmadı. Zor olan şeyler kolay başarılmıyor. Önemli olan başarıya giden yolda şehrin topyekün birlik olması.

Bizler taraftarımızın sitemini anlıyoruz. Herkesin bir şeyi çok iyi bilmesi lazım alınan kötü sonuçlara takım olarak en çok biz üzülüyoruz. Pazar günü bizim açımızdan çok ama çok önemli bir maça çıkacağız. Bu maç diğer maçlar acısından sahamızda oynayacağımız en önemli karşılaşma. Bu nedenle taraftarımız bize destek olsun ve güvensin. Van’da ki maçta rakip takımın taraftarı takımlarına ne kadar destek olduğunu bizler gördük. Aynı desteğin daha fazlasını bizlerde taraftarımızdan istiyoruz. Bunun da olmaması için bir neden yok. Gelin bizler sahada, taraftarımız tribünde üstüne düşeni yapsın ve sahadan gülerek ayrılan taraf biz olalım. Bu şehrin tek ihtiyacı birlik ve beraberlik. Bu maçtan alacağımız 3 puan ile bunu sağlayacağımıza yürekten inanıyorum. Yeter ki taraftarımız maçın sonucu ne olursa olsun son düdüğe kadar bize destek olsun.  Geriye kalanı bizler sahada yapmak için varımızı yoğumuzu ortaya koyacağımızdan kimse şüphe etmesin” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*