“İstediğimizi alacağımıza inancım tam”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, evlerinde son saniyede yedikleri golle kaybettikleri 2 puanı Sultanbeyli maçında telafi etmek istediklerini söyledi. Tokuş, sezon başı planlamasına uygun gidiyoruz dedi.

Genç teknik adam Yusuf Tokuş, bugün oynayacakları Sultanbeyli Belediyespor maçından puan yada puanlarla dönmek istediklerini söyledi. İç sahada kaybettikleri iki puanı telafi etmek için deplasmandan puanla dönmek zorunda olduklarını belirten Tokuş, “Geçen hafta sahamızda oynadığımız Adliyespor maçında son saniye golü ile çok önemli iki puan kaybettik. Bunu bir daha yaşamak istemiyoruz. Son saniye golü şokunu hafta boyunca yaptığımız çalışmalar ve toplantılarla üzerimizden attık. Takım olarak tek düşüncemiz Sultanbeyli maçından istediğimizi alarak dönmek.

İlk maçta ele geçirdiğimiz avantajı bugün burada tekrar ele geçirmek amacındayız. Deplasmanda kazanılan her maç çok önemli ve biz bunun bilincindeyiz. Sezon başından berri söylediğim gibi maç baş ortalamamızı iki puan olarak tutturursak sezon sonu mutlu sona ulaşan tarafın biz olacağımıza inanıyorum. Lig uzun bir maraton ve kazanılan her puanın önemi son haftalarda çok daha iyi ortaya çıkacaktır. Bizim hedefimiz içeride kaybetmeden, deplasmanda yenilmeden hedefe ulaşmaktır.

Şuanda takım olarak iyi durumdayız ve inşallah bugün istediklerimizi sahaya yansıtırsak Sultanbeyli maçından mutlu ayrılacağımızı düşünüyorum. Buradan alacağımız sonuçla Salı günü Bandırmaspor ile oynayacağımız kupa maçına daha moralli çıkacağız” şeklinde konuşu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*