imPARAtor İstiyor!

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden takımımız üst üste aldığı kötü sonuçlardan sonra teknik direktör Serdar Bozkurt’un istifası istendi. Yönetime sözlü olarak istifasını sunan Bozkurt, daha sonra tazminat ve sezon sonuna kadar tüm alacaklarını istedi.

Dün akşam saatlerinde Çorum Belediyespor’da sıcak saatler yaşandı. Kızılcabölük maçı sonrası Denizli’den dönerken yönetime istifasını sunan Bozkurt, Çorum’a yönetimle anlaşmaya geldi. Serdar Bozkurt, yönetimden sezon sonuna kadar tüm alacaklarını ve tazminat istedi. İstediği para aldığımız duyumlara göre yaklaşık 110 milyar.

Yönetim duruma karşı çıkınca istifa etmekten vazgeçen imPARAtor, bugün 14:30’da ki antrenmana takımın başında çıkacağını söyledi. Yönetimin nasıl bir yol çizeceği merak konusu olurken Bozkurt, bugün ki idmanda taraftarın protestosuna maruz kalacak gibi gözüküyor.

Serdar Bozkurt’un Çorum Belediyespor’un geleceğini düşünmediği tüm derdi para olduğu bu olayın ardından anlaşılmış oldu. Takımı bu duruma getiren ve hiç bir zaman sorumluluk almayan imPARAtor hak etmediği parayı istiyor. Üstelik alacaklarını değil hak etmediği sezon sonuna kadar alacağı tüm parayı istiyor..

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*