İki Otobüste Uzay Gayrimenkul’den

Yeni Çorumspor’un Adana’da yarın Serik Belediyespor’la oynayacağı Play-Off finali öncesinde taraftar liderlerinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Ayka Enerji sahibi Kadir Yüksel’in taraftarlar için 5, Çorum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İsmail Ateş’in de 1 otobüs tahsis ederek destek verdiği kampanyaya Uzay Gayrimenkul de katıldı. Uzay Gayrimenkul sahibi Murat Kılıçoğlu, Adana’ya gidecek taraftarlar için 2 otobüs tahsis ettiğini açıkladı.

Çorum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İsmail Ateş ayrıca, final maçının biletlerinden 50 adet satın alarak Yeni Çorumspor’a bir destek daha sağladı. Yeni Çorumspor’un tribün liderleri Hüseyin Nalcı, Şevket Yumutkan ve İsa Özçiftçi dün Murat Kılıçoğlu ve İsmail Ateş’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Öte yandan, otobüs kampanyasını yürüten tribün liderleri Hüseyin Nalcı, Şevket Yumutkan ve İsa Özçiftçi, kampanyanın istedikleri şekilde gitmediğini belirtirken, “Koskoca Çorum’da şu ana kadar toplamda 9 otobüs ve minibüs sayısına ulaşabildik. Takımımız tarihi bir maça çıkacak ama kimsenin umurunda bile değil. Bizim yarımız kadar olmayan şehirlerde bile böyle bir ilgisizlik yok. Yazık, çok üzülüyoruz. Kimse destek olmak istemiyor” şeklinde konuştular.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*