İç Transferde 12 Futbolcu İle Anlaşıldı

2020-2021 sezonu hazırlıkları kapsamında iç transfer görüşmelerine başlayan Çorum FK şu ana kadar 12 futbolcu ile yeni sözleşme imzaladı.

Koronavirüs nedeniyle TFF tarafından önce ertelenen daha sonra ise oynanmamasına karar verilen 2019-2020 sezonunu 36 puanla 11.sırada tamamlayan Çorum Futbol Kulübü, iç transfer çalışmalarına erken başladı. Liglerin tescil edilmesiyle birlikte görüşmelere başlayan Kırmızı-Siyahlı yönetim 7 futbolcu ile yollarını ayırırken, 12 futbolcuyla ise sözleşme yeniledi.

Çorum FK; Şaban Yılmaz Genişyürek, Muhammed Rıdvan Özdemir, Burak Seres, Kerem  Çağatay, Deniz Çörtlen, Reşat Şen ve Nuri Can Zorlu ile yollarını ayırırken, Mert Ilıman, Osman, Bodur, Batuhan Demirel, Nafican Yardımcı, Muhammed Çoban, Mikail Albayrak, Ertuğrul Sancaktutan, Semih Acar, Kerem Pala, Kıvanç Kaya, Volkan Akyıldız ve Onur Tekin’le ise yeniden anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz sezonunun ikinci yarısında takıma katılan genç savunma oyuncuları Mete Yıldız ve Talha Özler’in 2022 Mayıs ayına kadar sözleşmeleri devam ederken, bu iki isimle henüz bir anlaşma yapılmadı.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*