Hoca Konusu Masaya Yatırıldı

Önceki akşam toplanan yönetim, Teknik Direktör arayışları konusunda görüşme yaptı. 10 kişilik liste toplantı sonunda 3 kişiye düşürüldü.

Çorum Belediyespor’da önceki akşam yapılan toplantıda teknik direktör adayları masaya yatırıldı ve 10 kişilik listenin üçe indirilmesi için araştırma yapılmasına karar verildi. Önceki akşam Kulübümüz Onursal Başkanı Muzaffer Külcü’nün makamında yapılan toplantıya Kulüp Başkanı Zeki Gül, Başkan Yardımcısı Ömer Balaban ve Alt Yapı Sorumlusu Sinan Özdilli katıldı. Yaklaşık bir saat süren toplantıda öncelikli konu Teknik Direktör isimleri oldu. Yönetim tarafından yapılan araştırma sonucunda on kişiye indirilen teknik direktör adayları üzerinde yapılan görüşmeler sonunda listenin üç kişiye düşürülmesi ve bu liste üzerinden görüşme yapılmasına karar verildi.

Toplantıda Teknik Heyet’te yaşanan istifaların ardından gündeme gelen bir diğer isim ise Kenan Aşkan oldu. Başkan Yardımcısı Ömer Balaban, Kenan Aşkan’ın tecrübesi ile bu görevi yapabileceğini belirtti. Aşkan ismi üzerinde her hangi bir itiraz olmadığı öğrenildi. Kenan Aşkan’ın takımda antrenör olarak mı yoksa Genel Kaptan olarak mı görev yapacağı konusunda ise net bir karar verilmedi. Ancak edinilen bilgiye göre Kenan Aşkan’ın Genel Kaptan olarak görev yapması konusunda görüş birliğine varıldığı öğrenildi.

Ayrıca, transfer komitesi tarafından belirlenen isimlerle de görüşmelerin sürdüğü öğrenildi. Bu konuda isimleri sır gibi saklayan Çorum Belediyespor transfer komitesi özellikle kulüpleriyle sorunları bulunan isimler için  Başkan Zeki Gül’ün devreye girdiği ve bu futbolcuların kulüpleriyle görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*