Hoca Arayışı Bu Hafta Bitecek!

Kırmızı-Siyahlı Yönetimin bu hafta yapacağı görüşmeler sonunda davet edeceği isimle resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Kırmızı-Siyahlılarda Teknik Direktör adaylarında liste 10 kişiye kadar indirilirken, bu hafta içinde yapılacak görüşmeler sonunda Çorum’a davet edilecek isim hakkında son karar verilecek. Henüz yönetimden herhangi bir bilgi verilmese de sızan bilgilerden bu isimler arasında Namık Altunsoy ve Yusuf Tokuş‘un olduğu öğrenildi. Çorum Belediyespor’da Teknik Direktör ismi konusunda en geç bu hafta sonuna kadar bir karar verilecek. Yönetimin yaptığı araştırmalar sonunda belirlenen 10 isim hakkında çalışmalar yapacağı ve en son belirlenecek adayla masaya oturulacağı bilgisine ulaşıldı.

Uzun süren sessizliğin ardından çalışmalara başlayan yönetim iç transferde beş, dış transferde ise bir futbolcu ile anlaşarak resmi imza attırdı. Çorum Belediyespor transferin yanı sıra takımın başına geçecek olan teknik adam ismi üzerinde de çalışmalarını titiz bir şekilde sürdürüyor. Başkan Zeki Gül, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve hoca konusu da ise bu hafta karar vereceklerini söyledi. Gül, çok sayıdaki ismin arasından belirledikleri on ismi bu hafta başından yeniden görüşerek masaya oturacakları isimleri belirleyip, görüşmek için Çorum’a davet edeceklerini söyledi.

Kırmızı-Siyahlı Yönetim teknik adam ismi hakkında kesinlikle bir bilgi vermezken, kamuoyuna yansıyan isimler Namık Altunsoy ve Yusuf Tokuş oldu. Listede başka isimlerinde olduğu ve kesin kararın bu hafta sonuna kadar verilmesi bekleniyor. Onursal Başkan Muzaffer Külcü’nün de onayı alınarak yeni teknik direktörle resmi imza için masaya oturulacağı öğrenildi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*