Hergün: “Taraftarımızın desteğiyle kazanacağız”

Çorum Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, yarın oynanacak olan Van Büyükşehir Belediyespor maçını değerlendirdi. Hergün, takımımıza güveniyorum, yarın maçı kazanacağız dedi.

Çorum Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, kalan 11 maçı kazanıp hedefe ulaşacaklarına inancının tam olduğunu söyledi. Yarın oynanacak olan Van Büyükşehir Belediyespor maçını kazanmaları halinde işlerin daha güzel olacağını belirten Hergün, “Aldığımız kötü neticelerden dolayı taraftarımızı üzdüğümüzün farkındayız. Ancak futbolda dün yoktur. Bugün ve yarın var. Şuan itibariyle zirveye uzak duruyor olabiliriz. Ancak daha oynanacak 11 maçımız daha var. Bu takımında kalitesi ortada. Şimdi önceliğimiz Pazar günü oynayacağımız Van maçını kazanmak. Bu maçı futbolcularımızın ortaya koyacağı mücadele ve taraftarımızında desteğiyle kazanacağız. Şahsen ben bu takıma sonuna kadar güveniyorum. Tüm şehrin ve taraftarımızın şartlar ne olursa olsun güvenmesini ve inanmasını istiyorum. Buna en güzel örnek Van’da oynadığımız maç olabilir. Van taraftarı 90 dakika boyunca takımını destekledi ve bize deplasmanda olduğumuzu maç sonuna kadar hissettirdi. Bizimde bunu yapmamız için hiç bir neden yok. Çorum halkının birleştiğinde geçmişte neler yaptığını herkes biliyor. Bu nedenle de şimdi birlik ve beraberlik sırasının tam zamanı.

Gelin, el ele verelim Van maçıyla başlamak üzere hep birlikte takımımızı layık olduğu yere taşıyalım. Ben Çorum halkının söz konusu memleket meselesi olduğu zaman üzerine düşen her şeyi yapacağına canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*