Hergün: “Taraftarımıza İhtiyacımız Var”

Çorum Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, sakatlıklar nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini ve bu dönemde kadrodaki tüm oyuncuların şans bulacağını belirtti.

Çorum Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün, Bayburtspor ile yarın oynayacakları maçta taraftar desteğine her zamankinden fazla ihtiyaçları olduğunu belirterek tüm Çorumluları maça davet etti. Karacabey galibiyetinin verdiği moraller sahalarında oynayacakları Bayburt maçını kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını belirten Hergün, “Gerçekten sakatlıklar nedeniyle oldukça zor bir dönemden geçiyoruz. Dar olan kadromuzdaki tüm futbolcularımızdan yararlanacağız. Karacabey maçında eksiklere rağmen forma giyen futbolcularımız, bizim onlara olan güvenimizi boşa çıkartmadılar. Bayburtspor maçında da tüm yük onların omuzlarında olacak. Ligin sonuna geldiğimiz şu günlerde futbolcularımız hem kendileri hemde kulübümüz için daha fazla koşup mücadele etmesi lazım.

Bizlerin, onlara inancı ve güveni tam. Yarında sahaya çıkıp ellerinden geleni yapacaklarına ve kazanmak için gereken mücadeleyi vereceklerine inanıyoruz. Tabi ki evimizde oynayacağımız bu kritik maçta taraftar desteğimiz çok önemli. Sahada mücadele edecek futbolcularımıza, taraftarımızın vereceği destek güç katacaktır. Potada kalmak adına yarın oynayacağımız Bayburtspor maçına tüm Çorumluları stada gelip takıma sahip çıkmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*