Hemşerilerimiz Maça Alınmadı

Dün oynanan Karacabey karşılaşmasında Bursa ve çevre illerden takımımızı desteklemek için maça gelen taraftarlarımız emniyet güçlerinin engeliyle stada alınmadı.

Çorum Belediyespor‘un dün Bursa’da oynadığı deplasman maçında az sayıdaki hemşerilemiz takımımızı yalnız bırakmazken, stada alınmadılar. Ev sahibi takım seyircilerinin cezalı olmasından dolayı stadı alınmadı ancak Bursa ve çevre illerde oturan bir grup Çorumlu hemşerilemiz M. Fehmi Gerçeker stadına gelip maçı izlemek istediler fakat emniyet güçleri buna engel oldu.

Stada alınmayan hemşerilerimiz Çorumla irtibata geçerek durumlarını anlattılar. Çorum Belediyespor yöneticileri dışarıda kalan taraftarların stadı alınması için yetkilerle görüşme yaptı. Yetkililer, Çorum Emniyet Müdürlüğüyle yapılan görüşmelerde Çorum’dan taraftar gelmeyeceğinin söylendiği bu sebeple taraftar alınmayacağını bildirdi.

Tüm çabalara rağmen Çorumlu taraftarlar maça alınmadı ve maç sonuna kadar dışarıda beklediler. Karşılaşmanın son düdüğüyle birlikte hemşerilerimiz büyük sevinç yaşadı.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*