Hazırlıklar Galibiyet Üzerine

Kırmızı-Siyahlı takımımız yarın oynayacağı Sancaktepe Belediyespor maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla devam etti.

Dr. Turhan Kılıççıoğlu Stadı’nda 15:00’da başlayan antrenmana salonda bireysel olarak çalışan Cenk katılmazken, sağ dizinde ağrıları bulunan Akın sahaya çıkmasına rağmen antrenmana katılmadı. Sakatlıktan yeni çıkan Abdullah Karmil ise yine takımdan ayrı düz koşu yaptı. Teknik Direktör Gürses Kılıç gözetiminde yapılan idman ısınma ile başlarken daha sonra çabuk kuvvet, 5’e 2 ve pas çalışması ile devam etti. Antrenmanın son bölümünde ise Sancaktepe maçının provası niteliğinde yarı sahada taktik içerikli oyun ile geçti. Play-Off maçları öncesi Sancaktepe’yi yenerek moral bulmak isteyen Şimşekler’de futbolcuların ve teknik heyetin neşeli olmaları dikkatlerden kaçmadı.

Tecrübeli teknik adam Gürses Kılıç, taktik çalışmanın ardından futbolculara penaltı atışı çalıştırdı. Play-Off maçlarında olası penaltı atışlarına hazırlıklı olmak isteyen Kılıç, bu çalışmayı dikkatle izledi. Onursal Başkan Muzaffer Külcü, antrenman sonunda futbolculara baklava ikram etti.

Çorum Belediyespor bugün yapacağı ter idmanıyla Sancaktepe Belediyespor hazırlıklarını tamamlayıp maç saatine kadar tesislerde kampa girecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*