Hakkı Can Aksu İmzaya Geliyor

Çorum Futbol Kulübü, Karacabey Belediyespor’dan stoper Hakkı Can Aksu ile prensip anlaşmasına vardı. 26 yaşındaki oyuncunun Çorum’a gelerek imza atması bekleniyor.

Çorum FK Sportif Direktörü Yakup Ateş, Karacabey Belediyespor’dan stoper Hakkı Can Aksu ile telefonda gerçekleşen ilk görüşmede anlaşma sağladıklarını belirtti.

Hakkı Can’ın imza için Çorum’a geleceğini ifade eden Ateş, “Transfer süreci her takım için sancılı geçer. Biz de o sancılı dönemden geçiyoruz. Hakkı Can ile ilk yaptığımız görüşme olumlu geçti. Kendisi ile anlaşma sağladık. Yine de imzalar atılmadan kesin konuşmamak lazım. Biz imza için kendisini Çorum’a davet ettik. Bundan sonra oyuncu nasıl karar verir, nasıl bir yol izler onu da bekleyip göreceğiz” dedi.

Transferi Kapatıyoruz
Hakkı Can Aksu transferinin ardından transferi kapatacaklarını da belirten Ateş, “Gidecek oyuncular noktasında görüşmeler devam ediyor. Batuhan Er ve Mehmet Gürkan Öztürk son görüşmede Çorum FK’da olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler. Zaten Turgutluspor maçı galibiyeti fotoğrafına baktığınız zaman en çok sevinen oyuncuların başında geliyorlar. Bu oyuncularımız için arayan kulüpler var. Değerlendirme aşamasındayız. Ama dediğim gibi bu iki oyuncumuz şuan bizimle. Gelen oyuncular konusunda ise Hakkı Can Aksu transferi ile transferi de kapatacağız. Artık gelen oyuncu olmayacak. Eksik gördüğümüz mevkilere altyapıdan takviye yapacağız. Örneğin stoper bölgesinde Mustafa Eren Damar’a çok güveniyoruz. Ondan da umutluyuz. Mustafa gibi diğer gençlerimize de sırası gelince şans vereceğiz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*