Hacıoğlu ve Kedikli İmzaladı!

Kulübümüz, görüşmeler sonunda bir dönem Süper Lig’de forma giyen Murat Hacıoğlu ve geçen sene Manisa Büyükşehir Belediyespor’da top koşturan Özgür Kedikli ile 2’şer yıllık anlaşma sağladı.

Yönetim, ilk transfer sezonunun bitmesine sayılı günler kala 2 futbolcuya birden imza attırdı. Dün akşam saatlerinde yapılan görüşmeler sonrasından Süper Lig tecrübesi bulunan ve Fenerbahçe formasını giymiş Murat Hacıoğlu ile dün 1+1 yıllık, Manisa Büyükşehir Belediyespor’dan Özgür Kedikli ile de  iki yıllık anlaşma imzaladı. Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde Başkan Yardımcısı Ömer Balaban ile Futbol Şube Sorumlularından Mustafa Altunkaya da hazır bulundu.

Her iki transferin de takıma hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Yardımcısı Ömer Balaban, “İki yeni ismi daha kadromuza dahil ettik. Bunlardan biri futbol kamuoyun yakından tanıdığı isim olan Murat Hacıoğlu. Diğeri ise takımımızın gücüne güç katacağına inandığımız Özgür Kedikli. Bu iki imza da her iki tarafa hayırlı olsun. Bundan sonraki süreçte futbolcularımızın takımımızın başarısı için mücadele edeceklerine inanıyoruz” diye konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*