Gürses Kılıç’la Yollar Ayrıldı!

Çorum Belediyespor, geçen sezonun devre arasında takımın başına getirilen Gürses Kılıç ile yeni sezon öncesi yolları ayırdı.

Biten sezonun devre arasında Çorum Belediyespor ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Gürses Kılıç dün Çorum’a gelerek Kulüp Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ile görüştü. Görüşmeye Futbol Şube Sorumlusu Okan Hergün de katıldı. Görüşmede, Başkan Külcü’nün Teknik Direktör Gürses Kılıç’tan istediği raporu aldığı ve konu hakkında görüş alış verişinde bulunduğu öğrenildi.

Darıca Gençlerbirliği ile anlaştığı açıklanan Gürses Kılıç’ın hedefli bir takım olması halinde göreve devam edeceğini söylediği aksi takdirde ise Darıca ile sözleşme imzalayacağını söyledi belirtildi. Başkan Külcü’nün görüşme sonunda yeni sezonla ilgili planlamaları konusunda Kılıç’a bilgi verdiği ve daha sonrada karşılıklı anlaşma ile sözleşmenin fesh edilmesine karar verildiği açıklandı. Gürses Kılıç’ın gece Çorum’da kaldığı dün gece Bakü’den yurda dönen Belediyespor Başkanı Zeki Gül ile bir görüşme yapacağı ardından da kamuoyuna açıklama yaptıktan ve sözleşmesini fesh ettikten sonra Çorum’dan ayrılacağı açıklandı. Kılıç’ın Darıca Gençlerbirliği ile resmi imzayı atması bekleniyor.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*