Gürses Kılıç: “Transfer Şart”

Çorum Belediyespor Çarşamba günü Sivas Belediyespor’la oynadığı hazırlık maçında 3 golüde kornerden yemesi takımın yan toplarda eksiği olduğunu gösterdi. Teknik Direktör Gürses Kılıç, “Yan toplarda eksiğimiz var, çalışıp düzeltmemiz lazım” dedi.

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Sivas Belediyespor ile oynanan maçta takımdan memnun kalmadı. Özellikle duran toplarda eksiğimizin çok olduğunu ifade etti.

Yan toplarda zafiyet gösterdiklerini söyleyen Kılıç: “Hazırlık maçı da olsa takımın başında ilk maçıma çıktım. Maalesef takımımızın bazı konularda eksiği çok. Zamanımız kısıtlı. Özellikle yan toplarda büyük sıkıntılar var. Yediğimiz 3 golü de yan toptan yedik biran önce bu durumu düzeltmemiz gerek. Bir de toplu ve topsuz alanda istediğimiz gibi değiliz. Bu konuları biran evvel gidermek için çok çalışmalıyız” dedi.

TRANSFER ŞART

Kılıç, eksiklerimizi giderip ligin ikinci yarısına hazırlanmış bir şekilde girmek istiyoruz ve biran önce gerekli yerlere transfer yapılması gerektiğini söyleyen Kılıç: “Hangi bölgelerde eksik olduğumuzu biliyoruz. Bu konuda transfer yaparken hata yapma şansımız yok. Ayrıca bizim para harcayacak durumumuz da yok. Onun için bütçeyi zorlamadan kulübün geleceği adına transferler yapacağız. Transfer çalışmalarını biran önce bitirip sezonun ikinci yarısına hazır bir şekilde girmek istiyoruz” şeklinde konuştu. 

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*