Gürses Kılıç: “Kazanmak zorundayız”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, yarın oynayacakları Kızılcabölükspor maçını kazanmak zorunda olduklarını belirtti.

Görevi devraldıklarından berri çok sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini ifade eden Kılıç, bundan sonra kalan üç maçı da alıp yollarına kayıpsız devam etmek istediklerini söyledi. Şuan için öncelikli hedeflerinin Play-Off’a kalmak olduğunu söyleyen tecrübeli teknik adam Gürses Kılıç, “Yarın kendi saha ve seyircimiz önünde son haftalarda formda olan grubun flaş takımı Kızılcabölükspor ile zorlu bir 90 dakikaya çıkacağız. Göreve geldiğimiz günden berri sıkıntılı bir süreç yaşadık. Son gelinen noktada Play-Off için çok önemli bir şansa sahibiz. Ancak henüz biten bir şey yok. Daha önümüzde oynayacağımız üç maçımız var. Bunlardan ilkini yarın kendi sahamızda Kızılcabölük ile oynayacağız.

Her maça ayrı gözle bakmak zorundayız. Bu nedenle de öncelikli hedefimize ulaşmak için maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Bu maça da her maça olduğu gibi gayet iyi hazırlandık. İmam dışında sakat veya cezalı bir oyuncumuz bulunmuyor. Ancak sahada kime görev verirsek elinden gelenin en iyisini yapacağından da şüphemiz yok” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*