Gürses Kılıç: “Kazandığımız için mutluyuz”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Manavgatspor maçından 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını, ancak hakemin kötü bir yönetim sergilediğini ifade etti.

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Manavgatspor maçını değerlendirdi. Manavgatspor maçının çok zor geçtiğinin altını çizen Kılıç, “Her şeyden önce Manavgatspor’u yendiğimiz için çok mutluyuz. Karşılaşma gerçekten çok zordu. Manavgat takımının ligdeki durumu çok önemliydi. Kendi sahalarında sadece lidere mağlup olmuş bir takım ile karşılaştık. Bu nedenle de maçın önemi daha da farklıydı. Bizde bunun bilincindeydik ve daha iyi hazırlandık. Kendi sahamızda mağlup ettiğimiz Van maçının galibiyetini perçinlemek adına kazanmamız gerektiğini biliyorduk. Takımda önemli eksiklikler olmasına rağmen futbolcularım sahada ellerinden gelenin en iyisi yaptı.

Maçın hakemi kötü bir yönetim sergiledi. Buna rağmen ikinci yarıda skoru lehimize çevirerek sahadan galibiyetle ayrıldık. Bulduğumuz golden sonra daha farklı da kazanabilirdik. Ancak bizim için önemli olan 3 puandı. Neticede Çorum’a mutlu bir şekilde döndük” şeklinde konuştu.

Ayrıca Gürses Kılıç, Cuma günü sahalarında yine son sıralardaki Kütahyaspor ile oynayacakları maçın her iki takım içinde önemli olduğunu ve bu maçı kazanarak yollarına kayıpsız devam etmek istediklerini söyledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*