Gürses Kılıç İmzayı Attı!

Zorlu bir Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren takımımızın başına Gürses Kılıç getirildi. Çorum Belediyespor yeni teknik direktörü Gürses kılıç oldu. Kılıç, kendisini Çorum Belediyespor Teknik Direktörü yapan imzayı Turgut Özal İş Merkezinde düzenlenen imza töreninde attı.

Çorum Belediyespor, bugün Çorum’a gelen Gürses Kılıç’la anlaşarak 1,5 yıllık anlaşma yaptı. İmza töreninde Başkan Yardımcımız Ömer Balaban ve Futbol Şube Sorumlumuz Okan Hergün hazır bulundu. Okan Hergün, daha önce Çorumspor’u da çalıştıran Gürses Kılıç ile anlaştıklarını belirtti. Ligin 16. haftasında Serdar Bozkurt’la yollarını ayırdıklarını, son 2 maça Alt Yapı Sorumlusu Selim Sümer nezaretinde çıktıklarını söyledi. Alt Yapı Koordinatörümüz Selim Sümer ve Kaleci Antrenörü  Zafer Kıroğlu’na teşekkür eden Hergün, imzanın her iki tarafada hayırlı olmasını söyledi.

İmza töreninde konuşan Çorum Belediyespor yeni Teknik Direktörü Gürses Kılıç, yeniden Çorum’da olmaktan mutlu olduğunu ve kendisini tekrar bu göreve layık gören Onursal Başkan Muzaffer Külcü olmak üzere Kulüp Başkanı Zeki Gül ve Yönetim Kuruluna teşekkür dileklerini iletti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*