Gürses Kılıç: “Hedefe Ulaşacağız”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Antalya kampının çok verimli geçtiğini ve futbolculardan memnun olduğunu söyledi. Kılıç, sezon sonunda hedefe ulaşmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız dedi.

25 Aralık Pazar günü başlayıp 7 Ocak cumartesi günü sona eren Antalya kampını değerlendiren Teknik Direktör Gürses Kılıç, kamp kendileri için iyi bir çalışma ortamı olduğunu ifade etti.

Bu hafta Pazar günü Beylerbeyi ile oynayacak olan takımımız çalışmalarına Antalya’dan dönüşte tesislerde devam etti. Antalya’da verimli bir kamp dönemi yaşadıklarını söyleyen Kılıç, antrenmanlar, hazırlık maçları takımı görme açısından büyük bir önem taşıdığını söyledi. Gürses Kılıç: “Bizim için çok iyi bir kamp dönemi oldu, ikinci yarıda oynayacağımız futbolu benimsedik. Oynadığımız hazırlık maçları bize eksiklerimizi gösterdi ve bunları giderdik. Futbolcuların performansından memnunum. İkinci yarıya bu hafta yapacağımız çalışmalar ile hazır girmeyi istiyoruz. Liderin 10 puan gerisindeyiz ama 3 puanlık sistemde bunun bir önemi yok. Farkı kapatıp hedefe ulaşmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*