Gürses Kılıç: “Galibiyetle Dönmek İstiyoruz”

Çorum Belediyespor, Pazar günü deplasmanda Beylerbeyi ile oynayacağı maçı mutlak kazanmak istiyor. Takımın başında ilk maçına çıkacak olan Teknik Direktör Gürses Kılıç, galibiyetle dönmek istediklerini söyledi.

Takımın başında ilk kez resmi bir maça çıkacağını belirten Kılıç: “Pazar günü ikinci yarının ilk maçı olan Beylerbeyi maçına çıkacağız. Bu maç benim içinde takım içinde çok önemli. Takımın başında ilk maçım olacak. Ligde ki konumumuz açısından çok önemli bir karşılaşma olacak. Rakibimizin durumu belli fakat ikinci yarıya 6 tane yeni transferle girdiler. Kolay bir maç olmayacak. Bizim kalitemizde ortada. Gerek Antalya kampı olsun gerek Çorum’da ki çalışmalarımız ile bu maça en iyi şekilde hazırlandık. Çok zor geçeceğine inandığımız maçtan galibiyetle dönmek istiyoruz. İyi bir başlangıç yapıp güzel bir seri yakalamayı istiyoruz. Bunu da başaracak gücümüz var” şeklinde konuştu.

Ayrıca Gürses Kılıç, bu önemli maçta taraftar desteğine kesinlikle ihtiyaçları olduğunu ve İstanbul’da yaşayan tüm Çorumluları maça davet ettiklerini söyledi.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*