Gürses Kılıç: “Farklı Kazanabilirdik”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Tekirdağspor maçında çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi. Kılıç, maç daha farklı bitebilirdi, tek golle de olsa kazandığımız için mutluyuz dedi.

Lige kötü başladıklarını belirten Gürses Kılıç, Tekirdağ karşısında alınan 3 puanla moral bulduklarını söyledi. Kendi saha ve seyircimiz önünde grubun güçlü ekiplerinden Tekirdağspor‘a karşı farklı bir galibiyeti kaçırdıklarını dile getiren Gürses Kılıç, “Son 3 maçımızda sahadan istemediğimiz sonuçlarla ayrıldık. Tekirdağ maçında sahaya sadece galibiyet almak için çıktık. Bunu başardığımız için çok mutluyum. Bu maça hafta boyunca çok iyi hazırlandık. Futbolcularım kendilerinden istediğim her şeyi sahada yaptı.

Farklı kazanabileceğimiz maçı tek farkla kazandık. Ama önemli olan böyle maçlardan 3 puanla ayrılabilmekti, bunu da başardık. Artık bundan sonraki tüm maçlarda bu başarıyı göstermeliyiz. Cumartesi günü oynayacağımız Ankara Demirspor maçını kazanıp çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Kılıç ayrıca, Tekirdağspor maçında kendilerini 90 dakika boyunca destekleyen taraftara teşekkür etti.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*