Gürses Kılıç: “Eksiklerimiz Çok”

Teknik Direktör Gürses Kılıç, takımdan memnun olduğunu fakat eksiklerinin de çok olduğunu ifade etti. Kılıç, Tarsus İdman Yurdu hazırlık maçı skorunun bizi şımartmasına izin vermeyeceğiz dedi.

Kırmızı-Siyahlılar yarın tekrar Antalya’da toplanarak ikinci yarının hazırlıklarını sürdürecek. Takımımızın teknik patronu Gürses Kılıç, takımın gidişatından memnun olduğunu ve ikinci yarıya hazır bir şekilde girmek istediklerini söyledi.

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, ilk hazırlık maçında tespit edilen eksiklikleri biraz olsun giderdiklerini ve Tarsus maçında daha iyi bir futbol sergilediklerini iletti. Daha farklı bir skorla da kazanabileceklerini söyleyen Kılıç: “Sivas Belediyespor maçı bizim ilk maçımızdı ve sahada eksiklikleri daha iyi tespit ettik. Tarsus İdman Yurdu maçına çıkana kadar futbolculara eksik oldukları konuları söyledik. Tarsus maçında birazda olsa bu eksikliklerimizi giderdik. Maçta hem savunma hemde hücum yaptık. Daha farklı da kazanabilirdik ancak sahadan 3-1’lik skorla ayrıldık. Bu skorun bizi şımartmasına izin vermemeliyiz çünkü daha eksiklerimiz fazlasıyla var. İkinci yarı başlamadan bu eksiklikleri biran önce gidermek adına elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*