Gürses Kılıç: “Çok İyi Kadromuz Var”

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Antalya kampında bazı açıklamalarda bulundu. Kılıç, çok iyi bir kamp süreci geçirip lige hazır olacaklarını ifade etti.

Gürses Kılıç, ligin ikinci yarısının daha çekişmeli geçeceğini bildiklerini söyledi. Bu nedenle kampı en iyi şekilde değerlendirip ligin ikinci yarısına hazır olmamız gerektiğini ifade etti. Liderle 10 puan fark olduğunu söyleyen Kılıç, bu farkın kapanması için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını bildirdi.

Kılıç, takımımız bu ligde iddialı olmak zorunda olduğunu ifade etti: “Liderle aramızda 10 puan fark var. Bunun bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çok çalışırsak başarmamamız için hiçbir neden yok. İyi bir kadromuz var, neden olmasın” dedi.

Şehrin beklentilerini bildiğini söyleyen Kılıç, bu yönde en iyi şekilde çalışmaları sürdürüp ikinci yarıya iyi bir takım çıkaracaklarını söyledi. Gürses Kılıç, daha önce takımımızın bir maçını izlediğini ve genelde duran toplardan gol yediğimizi ifade etti. Kılıç: “Takım topsuz oyunu çok seviyor. Bununla birlikte ağır oynuyoruz ve takım savunmasını iyi yapamıyoruz. Bu dediklerimiz üzerine yoğunlukla duracağız. Çok kolay olmayacağını biliyoruz. Biraz zaman alacak ama bu zamanı en minimum seviyeye çekerek lige giriş yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*