Gül, “İlla maç mı oynamamız lazım?”

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, dün Ankara’da gerçekleştirilen TFF mali genel kurul toplantısında bir konuşma gerçekleştirdi.

2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkan Yardımcılığı yapan Zeki Gül, Türkiye Futbol Federasyonu’nun dün Ankara’da yapılan mali genel kuruluna katıldı. Başkan Gül, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in isteği üzerine bir konuşma yaparken, 2. ve 3. Lig kulüplerinin sorunlarını dile getirdi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in 2. ve 3. Lig kulüplerine sıcak yaklaşım gösterdiğini ve her zaman destek olduğunu belirterek teşekkür eden Zeki Gül, kulüplerin yaşadığı ortak sorunlara değindi. Süper Lig Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ’a da seslenen Gül, “Süper Lig Kulüpler Birliğini, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliğinin ağabeyi olarak görüyoruz. 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği olarak Süper Lig takımları ile bir araya gelip fikir alış verişinde ve ziyaretlerde bulunmak istiyoruz. Geçtiğimiz sezon Ziraat Türkiye Kupası’nda Trabzonspor ile oynadık ve bu vesileyle Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta’yı misafir ettik. Sizlerle bir araya gelmemiz için illaki maç mı olması lazım? Siz bizi ziyaret edin, biz size gelelim. Bir kaynaşma ortamı olsun” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*