Gül: “Futbol bilgisine güveniyoruz”

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül, imza töreninde yaptığı konuşmada aday isimler arasında en iyisini seçtiklerini söyledi.

Kulüp Başkanı Zeki Gül, Yusuf Tokuş için düzenlenen imza töreninde bir konuşma yaparken, aday isimler arasından en iyi hocayı seçtiklerini dile getirdi. Yeni hoca konusunda Onursal Başkan Muzaffer Külcü ile devamlı fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Gül, “Hocamızla ilgili bazı kulüplerden bilgi aldık. Yusuf Tokuş’un futbol bilgisine güveniyoruz. Kimle görüştüysek bize Yusuf Tokuş‘u tavsiye ettiler. Kulübümüze katkısı olacağına inanıyoruz. Bizim önceden transfer ettiğimiz futbolcular ile uyum sorunu yaşamayacaktır. Ömer Balaban, Sinan Özdilli ve Mustafa Altunkaya’dan oluşan transfer komitesi görevini en iyi şekilde yapıyor ve yapmaya devam edecek.

ŞEHRİ BASKI ALTINA ALMAK İSTEMİYORUZ
Şampiyon oluruz demiyorum. Nasipse zaten bunun önüne kimse geçemez. İnşallah yol kazası yaşamadan yapabileceğimizin en iyisi yapıp hedeflediğimiz yolda emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Şampiyon olacağız diyerek şehri baskı altına almak istemiyoruz. Biraz daha temkinli çalışıyoruz. Çok para harcamadan iddialı bir takım kurmanın planlarını yapıyoruz. Bu şehre en güzelini sunmak için çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*