Gözler Payasspor Maçına Çevrildi

Erzincanspor deplasmanından üç puanla dönerek morallenen Yeni Çorumspor’da gözler yarın iç sahada oynanacak Payasspor maçına çevrildi.

Yarın sahasında Payasspor ile karşılaşacak olan Yeni Çorumspor dün yaptığı antrenmanla bu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu yönetimindeki antrenmana İstanbul’da tedavisi süren Ertuğrul dışında tüm futbolcular katılırken Osman Bodur ise takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı.

Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu çalışma öncesinde futbolcularla bir toplantı yaparak Erzincan maçını değerlendirdi ve bu maçtaki eksiklerini dile getirdi. Takım olarak bir seri yakalamak zorunda olduklarını belirten Küçükoğlu, bunun içinde Payasspor maçının çok önemli olduğunu söyledi. Futbolculardan kısa sürede kendilerini tam olarak bu maça hazırlamalarını isteyen genç teknik adam, rakip takım hakkında da bilgiler verdi.

Daha sonra ısınma hareketleri ile başlayan antrenman dar alanda çalışma ve son bölümde de taktik çalışma ile tamamlandı. Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu bu çalışma sırasında sık sık uyarılarda bulundu.

Yeni Çorumspor, Payasspor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı ter idmanı ile tamamlayacak ve ardından da tesislerde kampa girecek.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*