“Galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyoruz”

Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Bahri Kaya, Niğde maçı sonrası yaptığı açıklamada galibiyeti taraftarlara armağan ettiklerini söyledi.

Deplasmanda İnegölspor daha sonrasında Niğde Anadolu FK galibiyetiyle pozitif bir hafta geçirdiklerini dile getiren tecrübeli teknik adam açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Deplasmanda İnegölspor maçında kazandığımız 3 puandan sonra sahamızda kazanmak çok daha önemliydi. Bütün hafta bunu konuştuk arkadaşlarla. 4-0’lık galibiyet çok sevindirici. Bazı eksiklerimizi varsayarak tüm futbolcularımı kutluyorum. Galibiyetin ve 3 puanın dışında takım içinde daha iyi bir pozitif oluşum oldu. Taraftarımızın seyir olarak gördüğü ancak onların göremediği bizim gördüğümüz oyun içi taktik, soyunma odası ve antrenmanlarda yaşadıklarımız bizi oldukça iyi bir noktaya getirdi. Tam anlamıyla pozitif bir hafta yaşadık.

Galibiyette emeği geçen tüm futbolcu kardeşlerimi ve ekip arkadaşlarımı kutluyorum. Bu galibiyet Çorum FK taraftarlarına ve sevenlerimize armağan olsun” şeklinde konuştu.

İlk yorumu siz yapın..

Bir Cevap Yaz

E-Posta Hesabınız Yayımlanmayacaktır.


*


*